Neexistuje snad žena, která by nechtěla být dokonalá nebo se k dokonalému vzhledu alespoň zčásti přiblížit. V současné době toho není nemožné dosáhnout, protože je trh různých kosmetických přípravků natolik pestrý, že si můžeme vybírat. A jelikož chceme o sebe i dbát a starat se o sebe i z hlediska zdraví, v sortimentu nalezeme i mnoho přírodních produktů, které se zcela jistě vyplatí vyzkoušet.

I vy podlehnete touze po kráse

Přály byste si mít hustější obočí a delší řasy? Sérum pro růst řas na bázi přírodních složek vám tento luxus dopřeje už za několik týdnů, po kterých se projeví viditelné výsledky. Díky svému složení, které je bohaté na přírodní oleje, které způsobují aktivní růst vašich řas, se společně s dalšími účinnými složkami postará o váš krásnější zevnějšek, a to cestou, která nebude založena na chemických postupech.

bílá řasenka

Toto sérum obsahuje oleje, jakými jsou arganový, ricinový a baobabový, který se aktivně podílejí na posílení struktury řas a jejich růstu. Tyto oleje rovněž zabraňují vypadávání a lámání vlasových vláken, díky čemu se můžete spolehnout, že výsledky na sobě začnete pozorovat už po několika týdnech užívání.

  • Pro ten nejlepší efekt je však nezbytné ho používat po dobu celých 3 měsíců, kdy na sobě jeho vlastnosti už nepřehlédnete.

Další složky, které toto sérum obsahuje jsou biotin a kofein, které rovněž podporují růstový cyklus a zpevňují nejen řasy, ale i obočí. Kofein jim navíc dopřeje výživu až ke kořínkům.

oční pohled

Všechny látky, které nalezete v jeho složení jsou zcela přírodního charakteru a z toho důvodu je toto sérum vhodné zejména pro ženy, které mají citlivé oči. Podráždění, které jste doposud zaznamenaly s jinými druhy podobných přípravků se vám zcela vyhne a místo něho se dostaví pouze pocit spokojenosti, který na sebe nenechá dlouho čekat.

Přidejte si tento novodobý zázrak i do vaší kosmetiky, kde bude mezi ostatními přípravky nepochybně vynikat.