I v dnešní době šíleně realistických a tvrdých počítačových her je možné najít si zábavu, která nebude sice virtuální, za to ale náročná na přemýšlení.

Zábava nejen pro intelektuály

V dnešní přetechnizovaném světě není problém se zabavit. Vždy existuje celá řada konzolí a počítačů, na kterých se pařit nepřeberné množství titulů. Ne každého ale baví neustále sedět u počítače a civět do monitor. Zvláště pak to platí, když musíte počítač používat i ve své práci. V takovém případě je super si jít oddychnout někam s přáteli. K tomu může sloužit hospoda v horším případě, nebo sportování v tom lepší. Pokud ale nejste ani na jedno, ještě je tu jedna forma zábavy, která by vás mohla zaujmout.

Odhalte tajemství

Jedná se o únikovou hru Praha. Možná už jste o tomto druhu pobavení slyšeli, takže již máte asi představu, o čem to tak plus mínus je a také jistě tušíte, že se nejedná o nic jednoduchého. Čeká na vás cela řada nesnadných úkolů, které si říkají o vyřešení.

Pro více lidí

V případě, že jste o této formě zábavy ještě neslyšeli, tak vězte, že se nejedná o hru pro jednoho, ale pro více hráčů. Pokud tedy nikoho neseženete, můžete na ni zapomenout. Vzhledem k tomu, že má tento druh zábavy už poměrně slušnou pověst, nejspíše ale nebude problém mezi vašimi přáteli, případně rodinnými příslušníky najít pár lidí, kteří se s vámi do tohoto pozoruhodného dobrodružství vydají. A vězte, že jejich pomoc budete potřebovat. Nejde sice o nic fyzicky náročné, to vůbec ne. V tomto případě se zapotíte hlavně po intelektuální stránce.

Zábavná hra

Jak již bylo řečeno o pár řádků výše, svaly a fyzickou kondici zde potřebovat nebudete. Důležitá je tu hlavně duševní a intelektuální připravenost. Proto je také víceméně jedno, kolik vaši spoluhráči budou mít let. Čistě teoreticky s sebou můžete vzít i malé dítě. Někdy dětská mysl dokáže vyluštit mnohé hádanky o mnoho rychleji než zkušený dospělý. Otázka však je, zdali je to zábava pro tak mladé lidi. Více řešení hlavolamů užijí spíše starší ročníky, které jsou přeci jen na tento typ pobavení více zvyklí.