Na krásné ženské nohy se s gustem zahledí nejeden muž. Je zvláštní, že ačkoli nohy nejsou pohlavním ústrojím, nespustí z nich oči a přivádí je do extáze už jen pouhý pohled na holou kůži, jemnou, bez ochlupení, a přitažlivě tvarovanou. Tvar ženských nohou počínaje hýžděmi, přes přiměřeně svalnatá stehna a lýtka až k chodidlům je natolik fascinující, že bychom mohli prohlásit o jejich tvůrci či vynálezci, že byl génius. Všimněte si, jak jsou proporcionálně vyvážené, a pokud se na nich neprojevuje žádný nepřirozený defekt, jak jsou atraktivní na pohled z jakéhokoli úhlu pohledu. Na ženské nohy se můžete dívat zpředu, zezadu, v pokrčeném tvaru či vzpřímeném, z boku i zespodu a pokaždé dovedou potěšit i vzrušit.

dámský sandál

Vyšší podpatek

Krása ženských nohou vynikne zejména v obuvi s vyšším podpatkem, nebo alespoň v okamžiku, kdy si žena stoupne na špičky. Stoj na špičkách, ať už s podepřenou patou, nebo bez podpěry, dává lépe vyniknout kráse lýtek, zvýrazní tvar kotníku a paty a dopřeje pohled na hluboce klenutý most podélné nožní klenby. To vše je natolik vzrušující kombinace jevů, že pouhý pohled na ně některé muže přivádí k orgasmu. Těší se, až budou ženu či dívku z bot na podpatcích, jako jsou sandály, lodičky nebo sexy kozačky https://www.botish.cz/sexy-kozacky, svlékat a vyzouvat, a až si budou moci nohy a chodidla vzít do dlaní a provádět s nimi rozkošná dobrodružství.

boty na podpatku

Škaredé nohy vás ale nevzruší

Boty na vysokém podpatku by měly sloužit zejména pro prezentaci ženské krásy, a lze s nimi doputovat až přímo do postele, ovšem ještě před tím by měla žena o své nohy pečovat. V ideálním případě častější chůzí do schodů (naboso) a bosonohou chůzí i v přírodě, případně po vybudovaném bosonohém chodníku. Pro běžné chození po městě (i v přírodě) jsou také vhodné barefoot modely bot, které simulují bosonohou chůzi, a umožňují správné držení těla, formování nožní klenby a posilování všech partií dolních končetin.