Chodíte si zacvičit do posilovny nebo tělocvičny, občas si zaplavat, zahrát tenis, squash, ping-pong, zatancovat zumbu nebo se protáhnout u jógy a mnoho dalšího, ne venku, ale ve vnitřních prostorách? Pokud ano, tak v posledních dvou letech jste to měli pěkně ztížené. Jednu dobu byly všechny tyto vnitřní aktivity zavřené a pak se sice mohlo chodit do uzavřených prostor, ale v omezeném počtu lidí. A tady hodně sportujících ocenilo, pokud jejich sportoviště mělo kvalitní on-line rezervační systém.

Rezervační systém Fitness-rezervace vám nabízí moderně zpracovaný rezervační systém, který bude pro vaše zákazníky intuitivní a uživatelsky přívětivý.

fitness

Rezervační systém to nemusí být jen přihlášení se na určitou hodinu, ale může rovnou proběhnout platba, nebo můžete zákazníkům rozesílat maily s případnými nucenými změnami hodiny tréninku apod. Možnost zarezervovat si termín a hodinu, to nám ušetří čas a máme jistotu, že se na danou lekci dostaneme, pokud je omezený počet návštěvníků. Vlastníte-li sportoviště a nemáte-li on-line rezervační systém? Riskujete, že si zákazníci najdou jiné sportoviště, kde je rezervace běžně dostupná. Nikdo nechce ztrácet čas ve frontách nebo přijít na lekci jógy a zjistit, že už je obsazeno. Mít mobil s internetovým připojením, to je dnes běžná věc. Možnost si zarezervovat termín k lékaři, na sport, na úřad, je jednoznačným přínosem pro plánování našeho denního rozvrhu. Čas je drahý, a proto není důvod ztrácet čas ve frontách, pokud se lze někam předem zarezervovat.

kalendař

Chcete si jít zacvičit, ale nevíte, jaké lekce budou odpoledne ve vašem oblíbeném fitcentru? Má-li fitcentrum kvalitně zpracovaný rezervační systém, tak se dozvíte nejen jaké lekce dnes odpoledne proběhnout, ale i jak jsou náročné, můžete se zarezervovat a hned i za lekci pomocí platební karty a platební brány zaplatit.