Když se podnikateli přestane dařit a ocitne se v nevalné ekonomické situaci, nemá to ani trochu snadné. Protože zachraňovat podnik je přece jenom nelehké, je to daleko složitější než řešení finančních problémů nějaké domácnosti. Protože tady jde o celou firmu s jejími zaměstnanci a všemi, kdo s ní mají něco do činění, a to je komplikovaná záležitost.
A nejednou je jediným možným řešením půjčka. Protože jenom díky té se často dají dostatečně rychle sehnat finanční prostředky, jež se podniku nedostávají, a jenom díky tomu se často překoná i zdánlivě nepřekonatelné.americké mince
Jenže na koho se obrátit, pokud je někomu z podnikatelů půjčky zapotřebí? To není zase až tak jednoduchá otázka, jak by se mohlo zdát. Protože půjček se v naší zemi nabízí dost, jenže aby člověk některou z nich získal, musí často splnit podmínky, jež jsou nad jeho síly.
Když se podnikatel potýká třeba s nízkým daňovým přiznáním, když jsou jeho příjmy nevalné a má třeba záznamy v registrech dlužníků a potíže s exekutory, jen tak někde neuspěje. A nejednou může být rád, pokud mu zůstanou dostupné alespoň nebankovní hypotéky bez registru. Tedy půjčky, které jsou dostupné každému, kdo dokáže splnit aspoň dvě zásadní podmínky.

  1. Musí mít nemovitost, již by mohl dát za takovou hypotéku do zástavy.
  2. Musí prokázat příjmy, jež jsou dostačující pro splácení v budoucnu.

Nic víc se tu po žadateli nechce. A proto je tak snadné se tu k potřebným penězům dostat.
Jak na to?
Napřed se vyplní formulář na webově stránce poskytovatele.
Pak se pošle e-mailem několik snímků oné nemovitosti poskytovateli, aby ji tento ocenil.rozsypané mince
Následuje schválení žádosti.
Pak se podepíše smlouva.
A je to. Během pár dní má žadatel peníze na účtu a může začít investovat do svého podniku. A zachránit ho a tím i sebe.
A právě díky všem zmíněným i nezmíněným přednostem je právě tato hypotéka nejednou přímo ideálním řešením pro podnikatele v nesnázích. Kteří by se třeba jinak už vážně neměli na koho obrátit.