Reklama jako taková dělá skutečně mnoho a že je skoro na každém kroku, to je bez pochyby. Ovšem mnohdy jsme na ni naštvaní, někdy ji sami vyhledáváme a jindy zase nás úplně pohltí a to natolik že probudí zvědavost. Je to takový správný tah na branku a zásah prodejců nebo společností do podvědomí lidí. Že to skutečně funguje, je realita. Stačí se jen podívat na různé jarmarky, farmářské trhy, poutní cesty, veletrhy, výstavy a podobně. Výčet by byl mnohem širší. Jen co s námi udělají velké párty stany, co stojí u obchodních domů. To rázem přiláká naši pozornost. Většinou se zde pořádají akce, které mají oslovit širokou veřejnost a nabídnout jim nějaké zpestření nákupu, slevu nebo zkrátka jen příjemné odpoledne. Takové reklamě se nikdo nebrání.

tržnice

Co ji udělalo viditelnou?

  • Stan, který svojí velikostí a neobvyklým tvarem ihned upoutal. Tudíž není problém ho postavit na kterýkoliv rovný terén.
  • Upoutávka společnosti na bocích nebo horní části, hodně záleží na samotné velikosti konstrukce.
  • Hudba nebo projev, který se odehrával pod krytou střechou. Díky totiž kvalitnímu materiálu, který je použitý na zastřešení, se nikdo nemusí obávat žádného povětrnostního vlivu nebo špatného počasí. Opláštění je zhotoveno z vodotěsné, velmi odolné proti oděru, polyesterové textilie, což je zárukou bezpečí a ochrany nejen majetku, ale i osob.
  • Někdy nás může upoutat i netypický tvar stanu nebo jeho barevné provedení.

stojany

Tvar jehlanu

Tento stan vypadá velmi zajímavě a jeho stavba netrvá dlouho. Snadná a rychlá montáž zabere tak 40 minut a přesto je tato stavba velmi odolná i proti silnějšímu větru. A to až do rychlosti 100 km/h, což není zrovna málo. Konstrukce vychází ze silných hliníkových stožárů a koruny. Jeho plocha je naprosto úžasná, takže pokud bychom chtěli zastřešení pro 175 osob, tak tento stan bude správnou volbou. Samozřejmě pořídit si můžeme i menší velikost, záleží jen na účelu použití. Nicméně se dají velmi dobře do něj umístit i pivní sety nebo barové stolky, tudíž je vhodný i na školení, oslavy nebo konference.