V průběhu těch několika málo let, které nám náš život nabízí, bychom toho měli stihnout opravdu mnoho. Vychovat děti, postavit si dům, a ještě údajně zasadit strom jako by toho už nebylo málo. Ví vůbec ten, kdo něco takového vymyslel, kolik dá práce postavit dům a vychovat děti? A nejen práce, stojí to také mnoho peněz, a i když to člověk přirozeně dělá z čisté lásky, tak zadarmo to rozhodně nebude. A navíc, to vše je potřeba začít akutně řešit již v době, kdy je každý člověk rád, že si sotva najde nějaké solidní zaměstnání. Anebo prostě jenom nějaké zaměstnání, které třeba není vůbec solidní, ale přináší rodině nějaký rozumný příjem.

rozbor peněženky

Na banky zapomeňte
Nicméně když člověk s podobnou historií a plány přijde do banky požádat o hypotéku, aby měl z čeho financovat třeba ani ne stavbu rodinného domu, ale třeba jen koupi průměrného bytu, tak se zpravidla dozví, že co se hypoték týče, tak tam pro něj žádnou rozumnou nemají. Ano, přesně tak to je: člověk, který je poměrně mladý, bez valných úspor a s nízkým příjmem nemá nejmenší šanci získat v bance hypotéku. Ať už jsou tedy jeho sny jakékoli, tak mu nezbývá než se spokojit se současným stavem a žít v nouzi.

vzácné bankovky

Běžte tam, kde vám fandí
To je ovšem velice nefér. Mladí lidé by se měli ve všech směrech podporovat, tím spíše, když po nich společnost žádá, aby si založili rodinu, a to se prostě bez solidního zázemí nedá. Takže jedna dobrá rada všem mladým lidem: vykašlete se na banky a požádejte si o půjčku v nebankovní společnosti a uvidíte ten diametrální rozdíl. Nejenže zde půjčku získáte, ale bude to parádní půjčka. Bude to americká hypotéka nebankovní, díky které si můžete půjčit přesně tolik peněz, kolik potřebujete, můžete je splácet až třicet let, a ještě s poměrně výhodnými úroky v obdobné výši jako v bance. A nikdo vás nebude soudit kvůli vašim nízkým příjmům. Stačí, když se za svou půjčku zaručíte vhodnou nemovitostí, buď vlastní anebo třeba vašich rodičů. A poté si můžete splnit všechny své smělé plány.