Čaj je nás dlouholetý společník
Lidé musí pít, a mezi nejoblíbenější nápoje patří tradičně čaj. Pěstuje se na velkých plantážích, a my si ho můžeme vychutnat ve dvou podobách

  • V sáčcích
  • Sypaný čaj

sypaný čaj

Vždy když pijete čaj, snažte se vybírat ten sypaný. Do sáčkového se dá schovat leccos, ale v sypaném vidíte, co pijete. Mezi velmi zásadní druh sypaných čajů patří bylinné čaje. Ty se používají k řešení zdravotních problémů celá staletí. Bylinky nám mohou pomoct s různými problémy, a to jak vnitřními tak vnějšími. Čaje se dají pít a používat jako obklady. Jejich použití je všestranné, a mohou nám pomoct s různými zdravotními potížemi. Mezi nejčastější problémy, kvůli kterým pijeme bylinky, jsou onemocnění dýchacích cest. K léčbě nachlazení či angíny se skvěle hodí lipový květ. U nás koupíte směsi, které nejen dobře chutnají, ale i pomáhají. Byliny čaje bychom měli pít i preventivně. Vybrat si můžete z několika desítek směsí, které aktuálně máme v nabídce. Dopřejte si lahodný šálek čaje, zejména v tomto podzimním sychravém počasí je to velmi dobrý pomocník v boji s podzimními respiračním nemocemi.

bylinkový čaj

Mnoho směsí s dobrou chutí
Bylinné čaje mohou skvěle posloužit i jako prostředek k výrobě domácích limonád. Dopřejte si skvělou limonádu například z čaje motýlí křídla, který pochází ze stejnojmenného keře. Má vázanou modrou barvu a zajímavou chuť. U nás najdete mnoho bylinných čajů, které jsou mezi lidmi velmi oblíbené. Čaje se pojí po celý rok, a zejména na podzim a v zimě. Zásobte se skvělými čaji, a darujte svým nejbližším vynikající čaje, kávy, koření a čokolády z naší nabídky. Mnoho lidí stále váhá, co darovat příbuzným pod stromeček. Pro váhající je vhodný dárkový poukaz, díky kterému si každý vybere to, co mu bude chutnat nejvíc. Najdete u nás opravdové čajové skvosty a byla by škoda je nevyzkoušet.