Vaky na záda s potiskem promodarky.cz se mohou stát vaším oblíbeným zavazadlem a využít předností, které již objevili někteří lidé před vámi. Co od nich očekávat a kde všude se vám mohou hodit?

Kde propagovat své myšlenky na vacích na záda

Na procházce v parku – vak na záda je ideální zavazadlo pro ukládání lehkých věcí denní potřeby. Nepřekáží vám, máte volné ruce a při sobě stále dostupný třeba mobil, svačinu, minerálku, ubrousky, kapesníky, toaletní papír či náhradní ponožky nebo tričko na převlečení. A potisku na vaku se všimne každý, kdo se tu právě prochází, jako vy, a v té relaxační atmosféře to na každého mnohem lépe působí.

vak na záda

Na cyklistickém výletu – velkého vtipného nápisu na vaku se všimnou i lidé, pokud kolem nich projíždíte na kole. A má to podobný efekt, jako na procházce parkem.

Na školním výletu – batohy a vaky na záda jsou oblíbené zejména mezi dětmi. Jsou ležérní a praktické a jsou-li opatřené atraktivním nápisem, nemá to chybu. Jen buďte obezřetní a dobře rozmýšlejte, jaký text či obrázek svým ratolestem necháte na ten vak natisknout.

potisk s delfínem

Na pracovišti – podobné rozpoložení budou jistě vnímat i vaši kolegové. Potištěné zavazadlo neunikne pozornosti snad nikomu a můžete tímto způsobem propagovat kde co. Třeba své záliby nebo nějaké akce, na které můžete třeba i cíleně někoho z vašich kolegů nalákat. A mezi námi, takto lze zaujmout pozornost i opačného pohlaví právě ve chvíli, kdy byste na někoho chtěli udělat příznivý dojem.

Na koupališti nebo na vodácké výpravě – prostředí u vody, ať už na řece, nebo na koupališti či v aqvaparku je ideální pro propagaci něčeho pozitivně laděného, neboť tu lidé odpočívají a užívají si záporných iontů. Mohou se tu nabíjet i informací z potisku na vaku na vašich zádech.

Při prohlídce hradů a zámků – pokud váš potisk na vaku bude opravdu zajímavý a oslovující, jistě neunikne pozornosti ani lidem, co s vámi budou procházet třeba napříč zámkem v Českém Krumlově. A že je tam k vidění tolik krásných předmětů!